Niezapominajki

Wychowawczynie:

Konsultacje  nauczycieli z rodzicami

Joanna Nikielska                                  Środa godz.   godz. 8.00 – 8.30 , 16.30 – 17.00

WSZYSTKIE ZAPYTANIA NA TEMAT PRACY GRUPY PROSIMY KIEROWAĆ BEZPOŚREDNIO NA PODANE ADRESY NAUCZYCIELI.

ćwiczenia-rozwijające-dla-6--latkow.pdf

Informujemy, że teren Przedszkola nr 6  jest zamykany po godzinach funkcjonowania placówki , tj. od godz.  17.00- 7.00.

Drodzy Rodzice Niezapominajek   Informacje na miesiąc czerwiec

Czego dzieci potrzebują do szczęścia

W pierwszym tygodniu czerwca dzieci przede wszystkim będą świętować swój dzień, czyli Dzień Dziecka. Zorganizowane zostały dla nich warsztaty bębniarskie, oraz zabawy na świeżym powietrzu; tor przeszkód, tańce i wiele innych atrakcji.

Wybierzemy się również na wycieczkę do Bojana na Alpaki. Niezapominajki będą doskonalić umiejętność przeliczania, nauczą się tolerancji oraz bawić się w zabawy dzieci z różnych stron świata.

Lato,lato, lato czekanie

W drugim tygodniu dzieci wysluchaja opowiadania „O Maćku który tropił lato”- Barbary Szelągowskiej oraz „Zgubiona branzoletka Zoi”. Wykonają pracę plastyczną „Moda na letnie dni”. Dowiedzą jak zabezpieczyć się przed promieniowaniem słonecznym.

Wkrotce wakacje

W kolejnym tygodniu dzieci wysłuchają opowiadania Barbary Szelągowskiej „Przygotowania do wyjazdu”. Dowiedzą się jakimi środkami transportu można udać się na wakacje,oraz zapoznają się z zasadami bezpieczństwa, których należy przestrzgać podczas wakacji.

Zwiedzamy świat

W ostatnim tygodniu czerwca Nasze Kwiatki, nauczą się wiersza „Marzenia małego podróżnika”-B. Szelągowskiej, również wykonają pracę plastyczną - „Wycieczka marzeń”. Dowiedzą się co oznacza słowo”PODRÓŻOWAĆ”. Poznają kraje, które sąsiadują z Polską, oraz zapoznają się z potrawami z różnych państw. 28.06- będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Błota.

Opłaty za miesiąc lipiec 01.07.2024